Annual Trophy Winners 2016

                                                                                              

CHRIS WEDDEL

Summer Series Winner 2016

LES EVANS

Summer Series 2nd 2016

DAVEY JOBE

Summer Series 3rd 2016

                                                                                                                  

IAN HUNTER

Evening Series Winner 2016

JEFF LINCOLN

Evening Series 2nd 2016

JOHN YOULL / VINCE DACK

Evening Series 3rd 2016

                                                                                                         

VINCE DACK

Winter Series Winner 2015/2016

CRAIG GOODALL

Winter Series 2nd 2015/2016

KEITH MELNYK

Winter Series 3rd 2015/2016

                                                                                                                                                                    

KEITH MELNYK

OAP Disabled Series Winner 2016

IAN DAVISON

OAP Disabled Series 2nd 2016

BILL APPLEBY

OAP Disabled Series 3rd 2017

             

DEREK DIXON

Roy Hebden Cup Winner 2016

JOHN BULL

Roy Hebden Cup 2nd 2016

IAN DAVISON

Roy Hebden Cup 3rd 2016

                                                               

DAISY HAMIL

Junior Series Winner 2016

LIAM EVANS

Junior Series 2nd 2016

MATHEW RIDLEY

Junior Series 2nd 2016

                                                                                           

DAISY HAMIL & KEITH HAMIL

Oldn's & Youngn's Winner 2016

                                               

ERNIE PLAYFORD

JOHN BULL

BRENDAN HESLOP

IN APPRECIATION 2016

                                                                                                                                                

VINCE DACK

Fur & Feather Winner 2015

COLIN BAILEY

Fur & Feather 2nd 2015

KEITH MELNYK

Fur & Feather 3rd 2015

                                                                     

JOHN MITCHELL & TERRY CROSBY

Pairs Winners 2016

VINCE DACK & IAN HUNTER

Pairs Runners Up 2016

                                                                                                                                                                   

TONY DIXON

QEII TROPHY Winner 2016

JOHN YOULL

QEII TROPHY 2nd 2016

DEREK DIXON

QEII TROPHY 3rd 2016

                                                            

IAN HUNTER

Bob Hall Cup Winner 2016

TONY DIXON

Bob Hall Cup 2nd 2016

JOHN YOULL

Bob Hall Cup 3rd 2016

                             

CAROLINE KELLY

LADIES SERIES WINNER 2016

 

                                                        

CAROLINE KELLY

Lady Angler of the Year 2016

DAISY HAMIL

Junior Angler of the Year 2016

KEITH MELNYK

Senior Angler of the Year 2016

                                                                                  

 

ALAN KELLY

FEEDER MATCH WINNER 2016

DEREK DIXON

FEEDER MATCH 2ND 2016

VINCE DACK

FEEDER MATCH 3RD 2016

 

                                                                       

NIGEL BEARDSLEY

ROD & LINE WINNER 2016

CRAIG GOODALL

ROD & LINE 2ND 2016

WILLIE THOMAS

ROD & LINE 3RD 2016